Відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації – КОСІВ СЬОГОДНІ

Відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації

У середу, 30 серпня, у Народному домі селища Обертин відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв  голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, міський голова Тлумацької міської об’єднаної громади Роман Круховський, депутат обласної ради Богдан Станіславський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб, селищний та сільські голови, окремі депутати районної ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Повідомляє сайт ТЛУМАЧ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Тлумацької РДА.

Відповідно до порядку денного засідання було розглянуті наступні питання:

 Про стан готовності закладів освіти до нового навчального року 2017-2018 та опалювального сезону доповідав Володимир Пеник – начальник відділу освіти РДА, який повідомив, що станом на 01.01.2017 року у районі функціонувало 35 загальноосвітніх навчальних закладів, в них навчалося  4667 учнів, 9 – дошкільних навчальних закладів – 758 вихованців та 20 НВК – 400 учнів, 2- БДЮТ та ДЮСШ.  У зв’язку із утворенням  Тлумацької міської ОТГ з 1 квітня 2017 року в підпорядкуванні відділу освіти райдержадміністрації перебувало 23 ЗНЗ, в яких навчалося 2816 учнів, 7-ДНЗ, 13 НВК в яких виховується 544 дитини  та Обертинський БДЮТ.

Загальна кількість класів – 213,  середня наповнюваність по місту – 19,7 учнів, по селу – 12,6 учнів,  по району – 13,2. До 1-х класів  зараховано – 299 учнів, до 10-х класів – 136 учнів.

Згідно плану оптимізації мережі навчальних закладів району та економічних розрахунків, створено Обертинський освітній округ, до складу якого входять Хотимирський НВК, Гончарівський НВК, Гавриляцька ЗОШ І-ІІ ст. як філії та Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ст., Жуківська, Яківська ЗОШ І-ІІ ст. На опорний навчальний заклад –Обертинську ЗОШ планується виділення коштів в сумі 2 млн. 500 тис. гривень для проведення ремонтних робіт та зміцнення матеріальної бази, виділення 1 шкільного автобуса для підвозу учнів.

З метою підготовки закладів освіти до нового навчального року зроблено капітальний ремонт внутрішньої системи опалення в Жуківській ЗОШ І-ІІ ступенів на суму 300 тис. грн., спортивного залу Палагицького НВК на суму 120 тис. грн., перекрито дахи в Делівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 140 тис. грн. та Долинському НВК – 40 тис. грн., замінено вікна в Гарасимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 120 тис. грн.. На завершені поточні ремонти всіх ЗНЗ району.

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району за І півріччя 2017 року доповідала Зоряна  Пілецька – т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА).

За її словами доходна частина бюджету району за січень-червень  2017 року по власних доходах загального фонду виконана на 120,8 %, поступлення склали 15187,4 тис. грн. із плану 12573,8 тис. грн. По власних доходах спеціальному фонду із плану на січень-червень 2017 року 2313,9 тис. грн. поступило 2125,5 тис. грн., що складає 91,9 % до плану. Впродовж січня-червня 2017 року з державного бюджету отримано базової дотації 8404,3 тис. грн. та додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я в сумі 10807,4 тис. грн. Також були озвучені дані у сфері промисловості, агропромисловому комплексі, земельних відносинах, будівельній галузі, житлово-комунальному господарстві, дорожньо-транспортній інфраструктурі, наданні адміністративних послуг, соціальному захисті населенні  та інших галузях.

Про хід проведення весняного 2017 року призову на строкову військову службу та завдання щодо підготовки до чергового осіннього 2017 року призову, доповідав Сергій Загрійчук – т.в.о. військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату, підполковник.

У своєму виступі він повідомив, що особовим складом Тлумацького війкового комісаріату у лютому-березні цього року проведено підготовчі заходи з попереднім вивченням, медичним оглядом, обстеженням та лікуванням призовників району з метою накопичення призовних ресурсів, які піддягають призову на строкову військову службу. Призов проводився в період з квітня по травень 2017 року. Станом на 01.06.2017 у війська відправлено 21 чоловік, (виконання плану на 100 відсотків).  Також, за його словами у жовтні      2017 року планується черговий призов на строкову військову службу. Особовим складом Тлумацького РВК розпочато та активно проводяться підготовчі заходи з попереднім вивченням призовників району з метою накопичення призовних ресурсів.

З усіх питань, винесених на порядок денний, прийняті відповідні рішення.

Джерело: ТЛУМАЧ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*