«Полонинське літо – 2017» наближається – КОСІВ СЬОГОДНІ

«Полонинське літо – 2017» наближається

Голова районної ради Іван Шкіндюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський взяли участь у черговому засіданні Організаційного комітету з питань проведення народного автентичного свята «Полонинське літо – 2017».

Про це пише сайт  ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ з посиланням на Верховинську районну раду.

У засіданні Оргкомітету під головуванням голови РДА Олега Лютого та голови районної ради Івана Шкіндюка взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, громадських організацій, підприємств, установ та організацій району, які задіяні до підготовки та проведення свята.

Проаналізовано виконання протокольних доручень попереднього засідання та предметно обговорено питання виконання заходів з благоустрою та впорядкування території, де проходитимуть святкові урочистості, порядок ведення виїзної торгівлі, паркування автотранспорту, безпеки учасників свята та гостей, підготовки концертної програми тощо. Розглянуто також пропозиції членів Оргкомітету з питання наповнення програми заходів новими культурно-мистецькими заходами напередодні головного дійства, тобто у суботу, 15 липня.

Озвучено та погоджено Програму заходів у районному центрі, де будуть організовані відпочинкові, ознайомлювально-пізнавальні заходи, зокрема відвідування музеїв та пам’ятних місць Верховинщини, катання на конях, гуцульських бричках, виїзд на найближчі полонини з метою ознайомлення туристів з полонинською ґаздівкою на високогір’ї. Окрім цього – концертна програма за участю мистецьких колективів на Співочому полі у Верховині та ряд інших заходів.

Джерело: ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*