На стадіоні «Нафтовик» завершився VI чемпіонату світу з футболу – КОСІВ СЬОГОДНІ

На стадіоні «Нафтовик» завершився VI чемпіонату світу з футболу

В середу, у День Конституції на стадіоні «Нафтовик» (м. Надвірна) завершився VI чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд. У завершальних заходах взяли участь голова райдержадміністрації Франко Єжак і заступник голови районної ради Ігор Семків.

Про це пише сайт БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ з посиланням на Богородчанську РДА.

Останній день змагань розпочався  грою за 3-4 місце між збірною командою українців Білорусії і збірною командою Української Європи (нагадаємо до команди входили гравці з Німеччини і Австрії). Перемогу здобули команда з Білорусії яка зайняла в Чемпіонаті 3 місце.
Наступною була фінальна гра між збірною командою українців Іспанії  і збірною командою українців Румунії. З рахунком 3-1 перемогли гравці збірної Іспанії, які здобули кубок VI чемпіонату світу. Збірна команда Румунії зайняла 2 місце на чемпіонаті.
У проміжку між матчами відбулося нагородження представників Богородчанського і Надвірнянского районів, які взяли активну участь у підготовці та проведенні Чемпіонату. Зокрема обласні і районні грамоти та подяки отримали Колектив працівників управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, колектив працівників центральної районної лікарні, колективи працівників закладів  культури району, колектив працівників Богородчанького відділення поліції, колектив працівників районного відділу ДСНС, п/п району Чуфус Василь і Чуфус Сергій. Нагородження провели    заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, голова райдержадміністрації Франко Єжак і заступник голови районної ради Ігор Семків.
Після фінальної гри відбулося урочисте завершення VI  чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд. З підсумковим словом до учасників змагань та глядачів звернулися заступники голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк та Богдан Кобилянський, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, голова оргкомітету, директор міжнародної організації українських громадян “Четверта хвиля” (Канада) Ігор Бокій, голови райдержадміністрацій, районних рад, міських і селищних рад Богородчанщини і Надвірнянщини.

Членам команд, які зайняли 1-3 місця вручено кубки та пам’ятні медалі.

Джерело: БОГОРОДЧАНИ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*