Комунальні підприємства отримали нову техніку – КОСІВ СЬОГОДНІ

Комунальні підприємства отримали нову техніку

Зобов’язання влади міста щодо соціальних та освітньо-культурних програм виконано в повному обсязі.

Повідомляє сайт РОГАТИН СЬОГОДНІ з посиланням на Рогатинську міську раду.

Підтвердили на практиці свою дієвість та потрібність для людей програми безкоштовного медика­мен­тозного забезпечення рогатинців в умовах стаціонарного лікування в ЦРЛ, безоплатного харчування одиноких громадян похилого віку та осіб, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, й інші. У ці дні спрямовують кошти з міської скарбниці з метою допомоги в ремонті навчальних закладів Ро­гатина.

За звітний період міською радою було зосереджено особливу увагу на роботі комунальних підприємств. Через надання їм з міського бюд­жету необхідної фінансової підт­римки для компенсації витрат і збитків від господарської діяльності, зумовлених стримуванням росту тарифів, вдалося не допустити росту тарифів за житлово-комунальні послуги  для населення.

Міська рада, незважаючи на різке збільшення витрат на житлово-комунальні послуги, забезпечила належну фінансову підтримку кому­нальних підприємств, спрямувавши з міського бюджету 2 млн.787 тис. грн. За ці кошти придбали екска­ватор, трактор з навісним облад­нанням, сміттєві корзини, павіль­йони на сміттєві площадки, причіп до трактора та косарку, а також здійснили капітальний ремонт помпи, закупили матеріали на ре­монт водопроводу на вул. Липовій, провели заміну вікон і дверей.

Значні зусилля і ресурси для зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств нині приносять свої добрі плоди: важливі для громади міста проблеми й завдання, які ще півроку тому були неможливими для вирішення, вико­нуються комунальниками на достат­ньо високому рівні. І у цьому може пересвідчитися кожен житель міста, котрий цікавиться його життям.

Як стало відомо на сесії, обласна рада завдяки старанням депутата облради Ігоря Триніва виділила 650 тис. грн. для придбання за тендер­ною процедурою ще одного сміт­тєвоза та сміттєвих контейнерів. Міська рада виділила на умовах співфінасування 60 тис. грн. з бюджету Рогатина.

Інша субвенція з обласного бюд­жету в сумі 35 тис. грн. надійшла ДП “Рогатин-Водоканал” для будів­ництва каналізаційного колектора на вул. П.Шеремети. Депутати враху­вали ці кошти під час внесення змін до міського бюджету на поточний рік.

Окремими рішеннями депутати вирішили виділити 5 тис. грн. для допомоги учасникам АТО-мешкан­цям краю в рамках організованої районною радою благодійної акції, а також надати підтримку за рахунок цільової програми безкоштовного медикаментозного забезпечення голові районного Братства ОУН-УПА Іванові Журавінському під час його лікування в ЦРЛ.

 У ході сесії міський голова проінформував депутатів, що пер­ший квартал був напруженим і динамічним.  За цей час  поглиблено роботу  щодо утворення прозорого та підконтрольного громаді бюд­жето­утворювального середовища, ефективної системи управління земельними ресурсами, забезпечено стабільну роботу  житлово-кому­нального господарства, формування туристично-рекреаційного комп­лексу міста, підвищення якості та доступності муніципальних послуг, запроваджено безоплатне лікування в умовах стаціонару для всіх жителів міста,  не допущено  росту тарифів для населення за житлово-кому­нальні послуги через надання необ­хідної фінансової допомоги кому­нальним підприємствам для компен­сації фінансових втрат і збитків від господарської діяльності, викли­каних стримуванням росту тарифів.

Сергій Насалик акцентував увагу депутатського корпусу на необхід­ності продовження заходів програми соціально-економічного розвитку міста, які стосуються життєвих інтересів кожного рогатинця. Міська рада, як ефективний  орган самовря­д­ування громади, повинна  макси­мально взяти на себе проблеми росту затрат на житлово-комунальні послуги. Ми розуміємо, наголосив Сергій Степанович, що людям важко сплачувати тарифи за житло­во-комунальні послуги, а комунальні підприємства без значної фінансової допомоги з міського бюджету ці послуги надавати не зможуть. Ми також не повинні знижувати обсяги робіт для приведення міста до належного стану, маємо продовжити програми соціального захисту рога­тинців,  які перебувають у складних життєвих обставинах, безоплатного лікування мешканців міста, вирі­шен­ня проблем дорожнього госпо­дарства, землекористування, еко­логії та інших.

Джерело: РОГАТИН СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*