Діти Рожнятівщини традиційно відпочивають у «Ювілейному» – КОСІВ СЬОГОДНІ

Діти Рожнятівщини традиційно відпочивають у «Ювілейному»

Уже кілька років поспіль діти Рожнятівщини оздоровлюються на березі Азовського моря в м. ПриморськМілітопольського району Запорізької області в дитячому оздоровчому таборі «Ювілейний».

Про це пише РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Рожнятівську РДА.

Цьогоріч за кошти районного бюджету було викуплено путівки для 16 дітей-сиріт за кошти програми по лінії служби у справах дітей РДА та 7 путівок для дітей пільгових категорій по програмі оздоровлення управління освіти, молоді та спорту РДА. Ще планується в цьому році оздоровити 8 дітей-сиріт. Перевірити якість оздоровлення та умови перебування дітей, а також налагодити відносини подальшої співпраці особисто завітали до табору керівник апарату РДА Ірина Сагайдак та начальник служби у справах дітей РДА Віталія Попович.

Тішить, що як і зазвичай, діти надзвичайно задоволені масовими заходами, купанням у морі. Гуртки скалолазання, гра у теніс, футбол, волейбол, різноманітні конкурси дискотеки та розваги роблять відпочинок насиченим, різноплановим та змістовним.

Варто відзначити, що Рожнятівський район єдиний в області за кошти районного бюджету оздоровлює дітей в таборах на морському узбережжі.

Особливі слова вдячності керівництву райдержадміністрації, районної ради та депутатському корпусу за виділення котів на організацію дозвілля для дітей, а також усім працівникам табору «Ювілейний» на чолі з  Валентиною Симоненко та керівнику громадської організації «Бойківський рух Рожнятівщини» Богдану Абраму за сприяння у організації оздоровлення. Спільними зусиллями, працюючи, як одна команда, ми робимо все можливе, щоб життя наших дітей було щасливим і безхмарним, розвиваємо особистість, виховуємо здорову, свідому Українську націю.

Джерело: РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*